Preklady

Angličtina

Nemčina

Slovenčina

Dlhoročné skúsenosti s prekladmi z rôznych oblastí.
Spokojní zákazníci.
Spolupráca so svetovými značkami, spoločnosťami a inštitúciami ako napr. Európska Komisia, TheBigWord, LEGO, Netflix a ďalšie.

Okrem prekladov u nás nájdete služby ako sú lokalizácia (bližšie informácie o tom, čo je to lokalizácia nájdete v sekcii Blog), titulkovanie videa a taktiež voice over.

Potrebujete preložiť akýkoľvek dokument, web stránku, marketingové materiály alebo čokoľvek iné? Chcete expandovať do zahraničia? Sme tu pre vás.


Preklad, to nie je iba výmena slov z jazyka A do jazyka B. Pôvodný text a následne preložený v sebe zahŕňajú oveľa viac. Ide o kultúru a špecifiká každého národa, každej krajiny, každého jazyka. Chcete naplno rozbehnúť svoj biznis v zahraničí? Vyberte si správne. Preklad prispôsobený cieľovej kultúre a krajine rapídne zvýši vaše šance na úspech.


Tlmočenie

Angličtina

Nemčina

Slovenčina

Chcete, aby vám svet rozumel? Hovorené slovo v reálnom čase.
Ponúkame:
Konzekutívne tlmočenie,
Simultánne tlmočenie,
– Remote interpeting (tlmočenie na diaľku prostredníctvom, konferenčného hovoru).


Pracovné tlmočenia: chystáte sa medzinárodnú konferenciu, za klientom, na pracovné stretnutie, do zahraničia, na veľtrh, zaučiť nových zamestnancov.

Komunitné tlmočenia: potrebujete ísť k lekárovi, na úrad, do banky. Skúsenosti predovšetkým z oblasti komunitného tlmočenia sú našou najsilnejšou stránkou.

Sprievodcovské tlmočenie: radi by ste sa vybrali niekam na výlet, ale v ceste za objavovaním vám stojí jazyková bariéra = Pre nás žiaden problém.

Remote interpreting (tlmočenie na diaľku) disponuje mnohými praktickými výhodami. Tlmočník nemusí nikam chodiť pripojí sa jednoducho cez rôzne aplikácie alebo programy s možnosťou video hovoru aj priamo z domu alebo kancelárie. Šetrí tým čas a náklady spojené s transportom a ubytovaním počas viacdňového tlmočenia.


Výučba

Profesionálne prispôsobené hodiny na mieru.
Skúsenosti s výučbou všetkých vekových kategórií.
Prístupné a zabezpečené materiály na každú vyučovaciu hodinu.


Naša skúsenosť hovorí za všetko. Každý žiak, študent je v niečom iným. U nás sa špecializujeme presne na to, čo je pre vás potrebné. Pripraviť jeden učebný plán pre 20 žiakov by nás neodlišovalo od iných, preto je u nás pre každého študenta hodina prispôsobená presne podľa špecifických potrieb. Chcete si zlepšiť konverzácie alebo vysvetliť gramatiku? Alebo chcete jednoducho všetko?

Ovládať cudzí jazyk sa pomaly stáva už samozrejmosťou. Ak ešte stále zaváhate, či je teraz ten správny čas, tak odpoveď je áno!


Spojte sa s nami

Pre bližšie informácie o našich službách nás neváhajte kontaktovať.